Uit TheaterEncyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken


Betrokkenen

De onderstaande personen hebben een (in)directe bijdrage geleverd bij de realisatie van de theaterproductie (in voorkomende gevallen op basis van- of uitgaande van een bestaand werk). Aanvullingen zijn welkom.

Auteurs en makers

Aan de realisatie van deze productie hebben meegewerkt:




    Rolverdeling en uitvoerenden

    NB: De rolbenamingen zijn veelal direct overgenomen zoals in het originele programmaboekje vermeld.

    Op dit moment is er hier geen rolverdeling ingevoerd. Bewerk deze pagina om een rolverdeling toe te voegen.


        Muzikale uitvoering: Rotterdamsch Philharmonisch Orkest

        Informatie

        Het hart van Rotterdam van Anton Koolhaas, Ben Stroman, Albert van Waasdijk, W.A. Wagener, Gerard Zalsman

        Team

        Producent: Gelegenheidscombinaties
        Regie: Corrie Hartong, Netty van der Valk
        Muziek: Anton Schweitzer
        Muzikale leiding: Anton Schweitzer
        Uitvoering muziek: Rotterdamsch Philharmonisch Orkest

        Rolverdeling

        Willem Landré (proloog)
        Matthieu van Eysden (Een omroeper / 1e nachtwaker / De gids / Arie, puinruimer / Blaak)
        Folkert Kramer (Een koopman / De stadsbestuurder / Een heer / Kuiskaden / 2e beursbezoeker)
        Rob Milton (Een toneelspeler / 2e nachtwaker / De chauffeur / Kees, puinruimer / Soeten)
        Louis Steenbergen (1e koddebeier / 1e ober / Beursbediende)
        Maarten Kapteijn (2e koddebeier / 2e ober / Beursbediende)
        Ben Aerden (Een jongen / Karel / Procuratiehouder)
        Tatia Wyma (Een meisje / Annie)
        Cesarine Speenhoff-Prinz (Een liedjeszangster)
        Jan Musch (Een reeder / Willem / Peters)
        Sophie Stein (Leen / Mevrouw Peters)
        Mela Soesman (Marie / Gijsje)
        John Gobau (Dorus, puinruimer / Ploremans)
        Ko van den Bosch (1908-1961) (Hoogstraten / 1e beursbezoeker)
        J.H. Speenhoff (Koos Speenhoff)
        C. Kaptein (Fietsenbewaarder)

        Bronnen