Uit TheaterEncyclopedie
Ga naar: navigatie, zoeken
Max Gabriel.jpg

NaamMax Gabriël
Geboortedatum21 september 1861
Geboorteplaats Elbing
Overlijdensdatum8 februari 1942
Overlijdensplaats Amsterdam

Er is nog geen biografie beschikbaar voor Max Gabriël. Klik hier om de tekst toe te voegen (je moet hiervoor ingelogd zijn; je kunt je hier hier registreren).
Let op: mogelijk staat er verder op de pagina (onder het carrièreoverzicht) al wel een biografietekst; deze tekst kan dan door middel van eenvoudig “knippen en plakken” in het veld "biografie" worden gezet!

Max Gabriël heeft bijgedragen aan 76 productie(s).

Max Gabriël heeft gewerkt in de volgende functies:


Het gehele overzicht van voorstellingen waaraan Max Gabriël heeft meegewerkt, voor zover geregistreerd in de Theaterencyclopedie:

NB: Bij de carrièreoverzichten zijn de voorstellingen gekoppeld aan de premièredatum. Het kan echter voorkomen dat personen niet aan de première meewerkten, maar pas later bij de voorstelling betrokken raakten.

Curriculum Vitae Theatrum
Productie Functie Producent Seizoen Premièredatum In regie van
Durchlaucht Radieschen (Vorstin Radijs) Regie Rembrandt Theater (Amsterdam) 1906/1907 1 september 1906 Max Gabriël
Durchlacht Radiesen (Vorstin Radijs) Regie Producent onbekend 1906/1907 1 september 1906 Max Gabriël
De juffrouw van Zuid Regie Operettegezelschap Max Gabriël 1915/1916 18 maart 1916 Max Gabriël
Boccaccio Regie Operettegezelschap Max Gabriël 1916/1917 18 augustus 1917 Max Gabriël
De Bajadere Regie Operettegezelschap Max Gabriël 1922/1923 1 oktober 1922 Max Gabriël
Je Mond (Ta Bouche) Regie Nöggerath Podiumvoorstellingen 1922/1923 1 maart 1923 Max Gabriël
De Neef uit Dinges Regie Nöggerath Podiumvoorstellingen 1922/1923 1 mei 1923 Max Gabriël
Trouw met je vrouw Regie Nöggerath Podiumvoorstellingen 1922/1923 2 juni 1923 Max Gabriël
Een jaar zonder liefde Regie Nöggerath Podiumvoorstellingen 1922/1923 7 juli 1923 Max Gabriël
Madame de Pompadour Regie Operettegezelschap Max Gabriël 1923/1924 15 september 1923 Max Gabriël
Madame de Pompadour Regie Operettegezelschap Max Gabriël 1923/1924 21 september 1923 Max Gabriël
Katja, de danseres Regie Operettegezelschap Max Gabriël 1923/1924 24 oktober 1923 Max Gabriël
Liefde op Commando Regie Operettegezelschap Max Gabriël 1923/1924 28 november 1923 Max Gabriël
De vogelkoopman Regie Operettegezelschap Flora 3 april 1926 Max Gabriël
Vrouw zonder hart Regie Operettegezelschap Flora 1926/1927 5 maart 1927 Max Gabriël
Orpheus Arrangementen Rembrandt Theater (Amsterdam) 1903/1904 16 december 1903 Leo Levin
De Millioenendief Productie Operettegezelschap Max Gabriël 1919/1920 16 augustus 1919 Louis Roberts
Het hartje van de stad Muziek Rembrandt Theater (Amsterdam) 1903/1904 1 september 1903 Leo L. Levin
Die Debutantin Muziek Rembrandt Theater (Amsterdam) 1906/1907 3 november 1906 Robert Fuchs-Liska
Die Debütantin (De debutante) Muziek Rembrandt Theater (Amsterdam) 1906/1907 3 november 1906 Robert Fuchs-Liska
Luxe vrouwtjes Muziek N.V. Nederlandsche Opera en Operette 1912/1913 2 november 1912
Die schöne Cubanerin (Het schoone meisje van Cuba) Muziek Operettegezelschap Max Gabriël 1913/1914 17 januari 1914
Die schöne Cubanerin Muziek Wiener Operette van Georg Braun 1914/1915 1 januari 1915
Die schöne Cubanerin Muziek Wiener Operette 1914/1915 8 maart 1915
De brave Hendrik Muziek Rembrandt Theater (Amsterdam) 1914/1915 3 april 1915 Henri Engelen
De brave Hendrik (Woll'n wir noch ein bischen?) Muziek Rembrandt Theater (Amsterdam) 1914/1915 2 mei 1915 Henri van Engelen
De brave Hendrik Muziek Nederlandsch Operette Gezelschap 1914/1915 19 juli 1915 Jan Grootveld
De mooie Cubaansche Muziek Operettegezelschap Max Gabriël 1915/1916 18 september 1915
De mooie Cubaansche Muziek Nederlandsch Operette Gezelschap 1915/1916 25 september 1915
'n Snoepreisje naar Parijs (Luxe vrouwtjes) Muziek Nederlandsch Operette Gezelschap 1915/1916 27 november 1915 Maurits Vigeveno
Trotsche Théa Muziek Operettegezelschap Max Gabriël 1919/1920 16 september 1916 Louis Roberts
Trotsche Thea Muziek Operettegezelschap Max Gabriël 1916/1917 16 september 1916 Louis Roberts
De Blonde Sacha Muziek Operettegezelschap Max Gabriël 1917/1918 15 september 1917
Senorita Pif Paf Muziek Operettegezelschap Max Gabriël 1917/1918 23 december 1917
De Millioenendief Muziek Operettegezelschap Max Gabriël 1919/1920 16 augustus 1919 Louis Roberts
Domme Doortje Muziek Operettegezelschap Max Gabriël 1919/1920 16 november 1919 Jean-Louis Pisuisse
Excellentie komt! Muziek Operettegezelschap Max Gabriël 1919/1920 28 februari 1920 Louis Roberts
Trotsche Thea Muziek Operettegezelschap Max Gabriël 1919/1920 27 maart 1920 Louis Roberts
De brave Hendrik Muziek Nederlandsche Opera en Operette 1920/1921 27 februari 1921 Piet Köhler
De Jordaanprinses Muziek Nederlandsche Opera en Operette 1921/1922 12 augustus 1921
De Nachtvlinder Muziek Operettegezelschap Max Gabriël 1921/1922 18 maart 1922
De mooie Cubaansche Muziek Nederlandsch Operette Gezelschap o.l.v. A. Gosschalk 1922/1923 31 maart 1923
De Nachtvlinder Muziek Hollandsch Operette Gezelschap 1923/1924 7 november 1923 Jan Lemaire sr.
Liefde op Commando Muziek Operettegezelschap Max Gabriël 1923/1924 28 november 1923 Max Gabriël
Nachtvlinder Muziek Flora Gezelschap 1924/1925 11 juni 1925 Leon Boedels
Vrouw zonder hart Muziek Operettegezelschap Flora 1926/1927 5 maart 1927 Max Gabriël
Trotsche Thea Muziek Gezelschap Flora/Difraen 1928/1929 1 november 1928
Die Fledermaus - Johann Strauss jr. Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1903/1904 9 januari 1904 Anton Matscheg
Das süsse Mädel Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1903/1904 30 januari 1904 Anton Matschegg, Hans Karmel
Das süsse Mädel Muzikale leiding Weener Operette 1903/1904 31 januari 1904 Anton Matschegg
Bruder Straubinger Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1903/1904 2 april 1904
Frühlingsluft Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1904/1905 1 oktober 1904 Hermann Litt, Anton Matscheg, Fritz Digruber
Der Rastelbinder Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1904/1905 15 oktober 1904 Anton Matscheg
Der Rastelbinder (De Pottenkrammer) Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1904/1905 15 oktober 1904 Anton Matscheg
Der Generalkonsul Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1904/1905 28 december 1904
Boccaccio Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1904/1905 18 januari 1905 Anton Matscheg
Der Zigeunerbaron - Johann Strauss jr. Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1904/1905 1 februari 1905
Der Mikado Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1904/1905 9 maart 1905 Josef Krägel
Das Schwalbennest (Het Zwaluwnest) Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1904/1905 18 april 1905
Der Göttergarter (Jupiter op aarde) Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1905/1906 30 september 1905 Anton Matscheg
Der Bettelstudent - Karl Millöcker Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1905/1906 8 oktober 1905 Hermann Litt
Der Bettelstudent - Karl Millöcker Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1905/1906 15 oktober 1905 Hermann Litt
Die Landstreicher Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1905/1906 21 oktober 1905
Die Glocken von Corneville Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1905/1906 28 oktober 1905
Madame Sherry Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1905/1906 2 december 1905
Der Postillon van Lonjumeau Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1905/1906 15 december 1905
Fra Diavolo (De herberg te Terracina) Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1905/1906 17 december 1905
Am Hochzeitsabend Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1905/1906 6 januari 1906 Anton Matscheg
Frau Luna Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1905/1906 6 januari 1906 Anton Matscheg
Die Herren von Maxim Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1905/1906 16 februari 1906 Anton Matscheg
Die Debutantin Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1906/1907 3 november 1906 Robert Fuchs-Liska
Die Debütantin (De debutante) Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1906/1907 3 november 1906 Robert Fuchs-Liska
Lachende Erben (Vroolijke erfgenamen) Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1906/1907 24 november 1906 Robert Fuchs-Liska
1001 nacht Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1906/1907 22 december 1906 Robert Fuchs-Liska
DIe schöne Galathea Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1906/1907 6 maart 1907 Robert Fuchs-Liska
Der liebe Augustin Muzikale leiding Operettegezelschap Max Gabriël 1911/1912 11 april 1912 Erich Kober
Die Fledermaus - Johann Strauss jr. Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1913/1914 13 december 1913
Een huwelijk op zicht Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1914/1915 14 oktober 1914 Henri Engelen
De Jonge Koning Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1914/1915 24 december 1914
Die schöne Cubanerin Muzikale leiding Wiener Operette van Georg Braun 1914/1915 1 januari 1915
Eindelijk alleen Muzikale leiding Rembrandt Theater (Amsterdam) 1915/1916 19 februari 1916
De Blonde Sacha Muzikale leiding Operettegezelschap Max Gabriël 1917/1918 15 september 1917
Domme Doortje Muzikale leiding Operettegezelschap Max Gabriël 1919/1920 16 november 1919 Jean-Louis Pisuisse
De arme student Muzikale leiding Operettegezelschap Max Gabriël 1919/1920 6 december 1919
Liefde op Commando Muzikale leiding Operettegezelschap Max Gabriël 1923/1924 28 november 1923 Max Gabriël

Biografie

Zie Wikipedia.

Bronnen